Kurumsal

 

GÜVENLİ YAPILARIN DOĞRU ADRESİ: YUVAN İNŞAAT


Geleceğe güvenli, mutlu ve huzurlu yarınlar bırakmak adına standartların üzerinde yapılar inşa eden Yuvan İnşaat, özellikle Nilüfer bölgesinde her kesime hitap eden projeler hayata geçiriyor.

Yuvan İnşaat yöneticisi Faruk Kaya, estetik ve dış görünüşün yanında en önemli kriter olarak sağlamlığın altını çiziyor.

BİZ KİMİZ

Geleceğe güvenli, mutlu ve huzurlu yarınlar bırakmak adına standartların üzerinde yapılar inşa eden Yuvan İnşaat, özellikle Nilüfer bölgesinde her kesime hitap eden projeler hayata geçiriyor. Yuvan İnşaat yöneticisi Faruk Kaya, estetik ve dış görünüşün yanında en önemli kriter olarak sağlamlığın altını çiziyor.

home_constructor_team_list

Muhammed Enes KAYA

Konut projelerinin satış temsilcisi
home_constructor_team_list

Mahmut Senih KAYA

Konut projelerinin satış temsilcisi.

home_constructor_team_list

Murat TAŞDEMİR

Konut projelerinin satış temsilcisi...

 
Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak

Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak

 

HAKKIMIZDA


9 yıldır Bursa’nın çeşitli bölgelerinde yapılar inşa eden Yuvan İnşaat, her bütçeye yönelik binalar üretirken aynı zamanda binaların sağlamlığını en üst seviyede tutuyor.

Yuvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kaya, binaları inşa ederken yapı denetim kurallarını göz önünde bulundurduklarını belirterek, ” İnsan canı bizim için en önemli kriter ” diyor


MİSYONUMUZ


Misyonumuz inşaat ve gayrimenkul hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize maksimum hizmet sağlamaktır. İnşaat Gayrimenkul alanında bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir..

1-Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize maksimum hizmet sunmak. 2- Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzmanlarımızla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılamak. 3- Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı daha geniş kitlelerle paylaşarak sektörün gelişimine ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. 4- Güvenilir, mesleğine saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan, kendini mesleğine adamış, sürekli eğitim ve gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek. Her türlü teknolojik ve aktif çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Minimum sermaye ile bol kazanç sağlanan gayrimenkul sektöründe yerinizi ayırtın, kazanan siz olun....


VİZYONUMUZ


Yuvan İnşaat, ismini düşünmeden, geleceğine güvenli, mutlu ve huzurlu yarınlar bırakmak için çabalıyor. ..

Biz kendimizi bundan sonraki zamanlarda en iyisi olmak, en iyisini üretmek için şartladık. 5 veya 10 yıllık süreçte Bursa’da iyi bir konumda olmayı planlıyoruz.

Konuşma başlat
Merhabalar,nasıl yardımcı olabiliriz...
Powered by